Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2061
Stary 11.03.2011, 18:42
Cytat:
Ty to za to jestes znawcą społecznej psychologii pewnie jakis doktorat z tego napisałeś. Jakoś na siatkówkę chodza tłumy ludzi i nikt się nieczego nie boi bo nie ma czego ale chyba ty wiesz lepiej. Już nie raz pojawiały sie artykuły na temat dlaczego na poskich stadionach frekwencja taka jaka jest, ale widzę że tu mądrzejsi sami są. Jesteś pewnie pierwszym co leci bluzgami po innych co zresztą widać
CO Z RESZTĄ WIDAĆ, wcale nie trzeba być znawcą społecznej psychologii i mieć z tego doktorat by zauważyć, że właśnie na meczu ze sporą ilością bluzgów bilety rozchodzą się jak ciepłe bułeczki i komplet pewny (vide Legia, Lech, Cracovia)....
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując