Wyświetl pojedynczy post
didzej132
Senior Member
 
Od: 12.2009
Skąd: KMWTW ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#992
Stary 11.03.2011, 18:01
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Takie stłoczenie na G wynika z takiego a nie innego rozchodzenia się ludzi po trybunie. Jak widzę rząd w którym stoi 15 osób a krzesełek jest 25. Krzesełka są dość blisko siebie a ludzie stoją szerrrrrrrroko i tak to później wygląda.
To chyba mówisz o G5 , bo przykładowo na koronie (na G3 ) miałem taki ścisk , załóżmy że było 20 krzesełek to było z 5 osób więcej w rzędzie
Odpowiedz cytując