MatMario napisał(a):

|
Takie stłoczenie na G wynika z takiego a nie innego rozchodzenia się ludzi po trybunie. Jak widzę rząd w którym stoi 15 osób a krzesełek jest 25. Krzesełka są dość blisko siebie a ludzie stoją szerrrrrrrroko i tak to później wygląda.
|
To chyba mówisz o G5 , bo przykładowo na koronie (na G3 ) miałem taki ścisk , załóżmy że było 20 krzesełek to było z 5 osób więcej w rzędzie