Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 11.03.2011, 17:51
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Ale jeśli będzie trzeba zapełnić stadion 33 tysięczny to trzeba przyciągnąc nowych kibiców którzy muszą być jakoś zachęcenie a nie zniechęcani cotygodniowymi informacjami o bójkach, przerwanych meczach. Rodzina ci nie przyjdzie na mecz jeśli będą słyszeć w telewizji to co słyszą
Gowno wiesz koles, juz Ci kolejni tlumacza ze .......y gadasz. Przyklad bilety na mecz w PE w grupowych rozchodzily sie szybciej niz cieple buleczki i w dupie kazdy mial czy gdzies kogos nozem dziabneli czy w kogos raca poleciala czy ktos do kogos krzyknal "graj k***a".

w 90% liczy sie wynik sportowy, dopiero potem ksztaltuje sie srednia frekwencja.

Trzymasz sie jakies bzdurnej tezy o bluzgach ze maja wplyw na frekwencje niczym GoWniana gazeta tezy ze na trybunach to tylko przestepcy dilerzy i mordercy.

Nie wpisuj sie juz w tym temacie.
Odpowiedz cytując