Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#985
Stary 11.03.2011, 16:47
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
Na G zapewne (nad?)komplet.
No właśnie. (Nad)komplet.

Nie odnosicie wrażenia, że klub sprzedaje więcej biletów na G niż ten sektor ma pojemność? Ludzie stoją wszędzie, na schodach, w dwóch rzędach między krzesełkami, na koronie, na balkonach.. W Ekstraklasie jeszcze nie ma z tym problemu, ale co będzie jak się jakiś UEFowski delegat do.......i? Serio G jest zajebane jak Łobodziński schodzący z boiska - i to nie tylko G3, ale G2 i G4 także, bo tam też jest taka sama sytuacja.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując