WiślakMyślenice napisał(a):

Na G zapewne (nad?)komplet.
|
No właśnie. (Nad)komplet.
Nie odnosicie wrażenia, że klub sprzedaje więcej biletów na G niż ten sektor ma pojemność? Ludzie stoją wszędzie, na schodach, w dwóch rzędach między krzesełkami, na koronie, na balkonach.. W Ekstraklasie jeszcze nie ma z tym problemu, ale co będzie jak się jakiś UEFowski delegat do.......i? Serio G jest zajebane jak Łobodziński schodzący z boiska - i to nie tylko G3, ale G2 i G4 także, bo tam też jest taka sama sytuacja.