Temat
:
Głosowanie na Kraków w Monopoly - Mobilizacja!
Wyświetl pojedynczy post
mulda
Senior Member
Od: 12.2010
Offline
#
4
11.03.2011, 16:36
Ta Gdynia wszedzie sie wpitrasi a przeciez to taki kurnik.
http://wisla-krakow.net/
mulda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mulda
Znajdź inne posty napisane przez mulda