crazykaro napisał(a):

No własnie nie do końca wyraźnie to ująłes.
A co do Legii to już jest informacja o zawieszeniu kary, a znając PZPN to jesli nic się nie wydarzy w dzisiejszym meczu to karę anulują. Poza tym Legia zrobiła taką awanturę o zamknięcie trybuny i "wbijaniu noża w plecy" że nigdy jeszcze czegoś takiego nie było aby wszędzie o tym mówili.
|
a dokladniej zawieszenie rygoru natychmiastowej wykonalnosci
i bardzo dobrze, ze zrobili taki raban, walcza o swoje