Wyświetl pojedynczy post
Saimoz
Schodowicze'05
 
Od: 11.2002
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2048
Stary 11.03.2011, 15:45
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
No własnie nie do końca wyraźnie to ująłes.
A co do Legii to już jest informacja o zawieszeniu kary, a znając PZPN to jesli nic się nie wydarzy w dzisiejszym meczu to karę anulują. Poza tym Legia zrobiła taką awanturę o zamknięcie trybuny i "wbijaniu noża w plecy" że nigdy jeszcze czegoś takiego nie było aby wszędzie o tym mówili.
a dokladniej zawieszenie rygoru natychmiastowej wykonalnosci


i bardzo dobrze, ze zrobili taki raban, walcza o swoje
Powód: edycja crazykaro
Ostatnio edytowane przez Saimoz : 11.03.2011 o godz. 15:46.
Odpowiedz cytując