zamiast ubolewać nad tym że za piro są kary, trwa dyskusja dlaczego dlaczego kare im zawiesili
Cytat:
|
Nie przeszkadza nikomu piro, tylko to, że banda idiotów rzuca je na boisko, przerywa mecz i robi się problem.
|
Ale to było w ostatnich minutach meczu. Zrozumiał bym Twoje rozgorycznie jeśli byłbyś tam wśród diskopolowców na sektorze i płakał ze Twoja drużyna nie zrobi akcji. Pomiajając już że miała na to 90 minut i tego nie zrobiła.