Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9128
Stary 11.03.2011, 15:39
zamiast ubolewać nad tym że za piro są kary, trwa dyskusja dlaczego dlaczego kare im zawiesili

Cytat:
Nie przeszkadza nikomu piro, tylko to, że banda idiotów rzuca je na boisko, przerywa mecz i robi się problem.
Ale to było w ostatnich minutach meczu. Zrozumiał bym Twoje rozgorycznie jeśli byłbyś tam wśród diskopolowców na sektorze i płakał ze Twoja drużyna nie zrobi akcji. Pomiajając już że miała na to 90 minut i tego nie zrobiła.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując