|
Panowie kupiłbym jutro bilet przed meczem chociaż na narożnik ?Mógłbym poprosić kumpla żeby prędzej mi załatwił no ale mam KK a bez tego on mi nie pomoże a w sytuacji że mieszkam 600 km od Krakowa to trochę problem...
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
|