Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
panew
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Wiola D czasem Las Wólkas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9127
Stary 11.03.2011, 15:36
grzechu1991 napisał(a):Wyświetl post
Czy Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Nie przeszkadza nikomu piro, tylko to, że banda idiotów rzuca je na boisko, przerywa mecz i robi się problem. Większość ludzi idzie na stadion właśnie obejrzeć mecz, tak samo telewizja skupia się na znakomitych zagraniach, bramkach, a oprawa kibicowska jest tylko tłem.
Nie popadajmy w skrajności, bo nadmiar piro też dobry nie jest.
przerwali mecz na kilka minut ( dwie jeśli się nie myle )
Legia zorganizowała niezłą oprawę i fajne racowisko i zaraz pojawiają się głosy rodem z GóWna na temat kibiców, zważywszy że były to derby i jak wiemy najlepiej ciśnienie jest wtedy "troszkę" większe
mi się to zajebiście podobało a reszta kibiców... cóż wytrzymali kilka minut przerwy i zdążyli jeszcze na fakty i kube wojewódzkiego mam nadzieje
Myjcie owoce zakazane
Odpowiedz cytując