panew napisał(a):

no może trafiły do nich argumenty ITI
Dobrze cie zrozumiałem?
Przeszkadza ci piro na trybunach?
Może doping też?
Jesteś tutaj moderatorem?
|
Czy Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Nie przeszkadza nikomu piro, tylko to, że banda idiotów rzuca je na boisko, przerywa mecz i robi się problem. Większość ludzi idzie na stadion właśnie obejrzeć mecz, tak samo telewizja skupia się na znakomitych zagraniach, bramkach, a oprawa kibicowska jest tylko tłem.
Nie popadajmy w skrajności, bo nadmiar piro też dobry nie jest.