Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9126
Stary 11.03.2011, 15:30
panew napisał(a):Wyświetl post
no może trafiły do nich argumenty ITI


Dobrze cie zrozumiałem?
Przeszkadza ci piro na trybunach?
Może doping też?
Jesteś tutaj moderatorem?
Czy Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Nie przeszkadza nikomu piro, tylko to, że banda idiotów rzuca je na boisko, przerywa mecz i robi się problem. Większość ludzi idzie na stadion właśnie obejrzeć mecz, tak samo telewizja skupia się na znakomitych zagraniach, bramkach, a oprawa kibicowska jest tylko tłem.
Nie popadajmy w skrajności, bo nadmiar piro też dobry nie jest.
Odpowiedz cytując