Gwiaździsty napisał(a):

O to , ze od lat ich klub jest forowany w PZPN-ie, Ektstraklasie S.A. a oni bezczelnie udają głupów (jak wypowiedzi powyżej). Wręcz przeciwnie uważają, ze wszystko jest ok. Inne kluby uwala się , wali po kieszeni a to piłkarzom anuluje się czerwone kartki, za wybryki kibiców po kilkunastu godzinach anuluje się kary nałożone na klub podczas gdy np. Wisłę karze się z cała surowością z klauzulą natychmiastowej wykonalności.
Nie widzisz różnicy czy udajesz Greka razem z nimi ?
|
Przeciez napisalem chyba dosc wyraznie o traktowaniu jednych lepiej drugich gorzej .... dobrze pamietam jak sam sie denerwowalem na pewne decycje PZPNu czy tez Ekstraklasy SA
Wyjasnijmy sobie jedno, piszesz o tym, ze anulowano im kary a ja zadnego takiego anulowania nie widze ... przyszlo odwolanie od Legii, ktore im sie prawnie nalezy wiec odlozono wykonanie kary na czas potrzebny do ustosunkowania sie do odwolania .. co bedzie potem sie zobaczy, nie chce przewidywac przyszlosci, wiadomo co rozum i historia takich przypadkow podpowiada ale nadchodzi Euro2012 i pewnie Legii sie dostanie