Saimoz napisał(a):

O co Wy macie pretensje do kibicow Legii? o PZPN? o Ekstraklase SA? ... chyba sie Wam adresaci pomylili
|
O to , ze od lat ich klub jest forowany w PZPN-ie, Ektstraklasie S.A. a oni bezczelnie udają głupów (jak wypowiedzi powyżej). Wręcz przeciwnie uważają, ze wszystko jest ok. Inne kluby uwala się , wali po kieszeni a to piłkarzom anuluje się czerwone kartki, za wybryki kibiców po kilkunastu godzinach anuluje się kary nałożone na klub podczas gdy np. Wisłę karze się z cała surowością z klauzulą natychmiastowej wykonalności.
Nie widzisz różnicy czy udajesz Greka razem z nimi ?