Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9123
Stary 11.03.2011, 15:10
John1906 napisał(a):Wyświetl post
Mecz z Widzewem będzie trudniejszy niż myślałem, Małek sędziuje...

Żyleta otwarta
http://www.90minut.pl/news/149/news1...-Slaskiem.html

No to ewidentnie chcą nas w tym meczu udupić. Chyba nie było jeszcze meczu z tym gościem, który odbyłby się bez skandalu. Ciekawe czego teraz nie zauważy ? Ewidentnego karnego dla Wisły, czy przyjęcia ręką Widzewiaka w polu karnym, po którym strzeli nam gola ?
Ekstraklasa S.A. chce mieć już Legię na 1 miejscu.
Bedzie bardzo ciężko wygrać w tych okolicznościach. Małek pokazał już swoje możliwości tydzień temu. To facet do specjalnych zadań.
Odpowiedz cytując