John1906 napisał(a):

No to ewidentnie chcą nas w tym meczu udupić. Chyba nie było jeszcze meczu z tym gościem, który odbyłby się bez skandalu. Ciekawe czego teraz nie zauważy ? Ewidentnego karnego dla Wisły, czy przyjęcia ręką Widzewiaka w polu karnym, po którym strzeli nam gola ?
Ekstraklasa S.A. chce mieć już Legię na 1 miejscu.
Bedzie bardzo ciężko wygrać w tych okolicznościach. Małek pokazał już swoje możliwości tydzień temu. To facet do specjalnych zadań.