Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3425
Stary 11.03.2011, 15:02
U mnie Maaskant ma kolejnego plusa jeżeli to powiedział ( co biorąc pod uwagę źródło jest mocno wątpliwe). Dość mam .......enia. Z ta drużyną nie mamy szans na LM. Wisła potrzebuje kolejnych wzmocnień. Jak się kończyły napinki o sukcesach w latach poprzednich? Najpierw dmuchanie balonika a potem wielkie buum.
Naszym celem jest LM i tego chyba wszyscy jesteśmy świadomi. Natomiast warto pamiętać, że jesteśmy dopiero na początku tej drogi. Paru poprzedników trenera już kiedyś wspominało o walce itd. Jak się to skończyło wszyscy wiemy. Może wreszcie z mniejszą pompą ale za to skuteczniej zaczniemy się do tej upragnionej LM zbliżać.
Odpowiedz cytując