FraMat napisał(a):

|
Skoro jedna instancja uznaje, że na podstawie jakichś przepsiów czy regulaminów należy organizatorów ukarać, a druga szuka pretekstu (zawieszenie kary) żeby organizatorom pójść na rękę (bo pieniądze) to ktoś tu się ośmiesza. Albo nakładając karę albo ją zawieszając
|
no może trafiły do nich argumenty ITI
FraMat napisał(a):

A z ta piłką nożną dla kibiców to mała przesada.
Niedługo dojdze do tego, że co dziesięc minut bedzie się przerywało mecz bo kibice organizują sobie spektakl piro. A piłkarze będa od tego, żeby ten spektakl oglądac. Bo co tam sam piłka nożna. Przeciez kibice przychodza na stadion nie dla piłki, ale dla piro
|
Dobrze cie zrozumiałem?
Przeszkadza ci piro na trybunach?
Może doping też?
Jesteś tutaj moderatorem?
