Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
panew
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Wiola D czasem Las Wólkas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9122
Stary 11.03.2011, 15:01
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Skoro jedna instancja uznaje, że na podstawie jakichś przepsiów czy regulaminów należy organizatorów ukarać, a druga szuka pretekstu (zawieszenie kary) żeby organizatorom pójść na rękę (bo pieniądze) to ktoś tu się ośmiesza. Albo nakładając karę albo ją zawieszając

no może trafiły do nich argumenty ITI
FraMat napisał(a):Wyświetl post

A z ta piłką nożną dla kibiców to mała przesada.
Niedługo dojdze do tego, że co dziesięc minut bedzie się przerywało mecz bo kibice organizują sobie spektakl piro. A piłkarze będa od tego, żeby ten spektakl oglądac. Bo co tam sam piłka nożna. Przeciez kibice przychodza na stadion nie dla piłki, ale dla piro
Dobrze cie zrozumiałem?
Przeszkadza ci piro na trybunach?
Może doping też?
Jesteś tutaj moderatorem?
Myjcie owoce zakazane
Odpowiedz cytując