Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
9121
11.03.2011, 14:58
FraMat
napisał(a):
jakie zażalenie? czegoś Ty się najadł, albo napił?
Czy gdzieś pisałem o zażaleniu?
Skoro jedna instancja uznaje, że na podstawie jakichś przepsiów czy regulaminów należy organizatorów ukarać, a druga szuka pretekstu (zawieszenie kary) żeby organizatorom pójść na rękę (bo pieniądze) to ktoś tu się ośmiesza. Albo nakładając karę albo ją zawieszając
A z ta piłką nożną dla kibiców to mała przesada.
Niedługo dojdze do tego, że co dziesięc minut bedzie się przerywało mecz bo kibice organizują sobie spektakl piro. A piłkarze będa od tego, żeby ten spektakl oglądac. Bo co tam sam piłka nożna. Przeciez kibice przychodza na stadion nie dla piłki, ale dla piro
a bo Ty wolisz oglądać mecz, a to przepraszam, polecam Premiership
W naszych sercach nie ma litości.
John1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do John1906
Znajdź inne posty napisane przez John1906