Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9121
Stary 11.03.2011, 14:58
FraMat napisał(a):Wyświetl post
jakie zażalenie? czegoś Ty się najadł, albo napił?
Czy gdzieś pisałem o zażaleniu?

Skoro jedna instancja uznaje, że na podstawie jakichś przepsiów czy regulaminów należy organizatorów ukarać, a druga szuka pretekstu (zawieszenie kary) żeby organizatorom pójść na rękę (bo pieniądze) to ktoś tu się ośmiesza. Albo nakładając karę albo ją zawieszając

A z ta piłką nożną dla kibiców to mała przesada.
Niedługo dojdze do tego, że co dziesięc minut bedzie się przerywało mecz bo kibice organizują sobie spektakl piro. A piłkarze będa od tego, żeby ten spektakl oglądac. Bo co tam sam piłka nożna. Przeciez kibice przychodza na stadion nie dla piłki, ale dla piro
a bo Ty wolisz oglądać mecz, a to przepraszam, polecam Premiership
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując