Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3423
Stary 11.03.2011, 14:54
Maaskant nie powiedział, że Wisła nie ma szans awansować do LM (pod warunkiem, że zdobędzie MP), powiedział tylko, że jest to mało prawdopodobne w obecnym składzie.

Poza nim zdają sobie z tego sprawę wszyscy w klubie, więc nie jest to jakaś prawda objawiona, ani powód do robienia afery. To dlatego Stan już teraz ciężko pracuje, żeby znaleźć kolejnych zawodników dla Wisły, a prezes Basałaj dopuszcza możliwość gry w fazie grupowej LE.
Odpowiedz cytując