Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9120
Stary 11.03.2011, 14:52
Ja tam się cieszę, że Żyleta będzie otwarta. Powinniśmy wspierać ruch kibicowski w Polsce i doceniać pracę jaką wykonują Legioniści na swojej trybunie. Trzeba im przyznać, że widowiska ubarwiają swoimi oprawami bardzo godnie i trzeba się tylko cieszyć, że w Polsce ostał się jakiś jeszcze klimat, że nie jest to Anglia. Ja się cieszę. Obiektywnie kara była za wysoka, podobnie jak za wysoka była kara dla nas po meczu z Odrą.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując