Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2039
Stary 11.03.2011, 14:47
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
A teraz muszę spadać, a takim ludziom jak crazykaro to trochę współczuje podejścia do życia- Gówno Prawda było by zadowolone ze swojej misji. Cel osiągnięty.
Spadaj spadaj już wywaliliśmy ci wszystkie kontrargumenty to chyba już nie masz się czym licytować

Aha a Wisła sie odoływała ale to Wisła więc PZPN się nie zgodził nawet na "przeniesienia" kary na inny mecz niż derby z tego co pamiętam
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 11.03.2011 o godz. 14:53.
Odpowiedz cytując