ToTylkoJa napisał(a):

|
A teraz muszę spadać, a takim ludziom jak crazykaro to trochę współczuje podejścia do życia- Gówno Prawda było by zadowolone ze swojej misji. Cel osiągnięty.
|
Spadaj spadaj już wywaliliśmy ci wszystkie kontrargumenty to chyba już nie masz się czym licytować
Aha a Wisła sie odoływała ale to Wisła więc PZPN się nie zgodził nawet na "przeniesienia" kary na inny mecz niż derby z tego co pamiętam