Wyświetl pojedynczy post
rabi86
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2006
Skąd: Red Prądnik

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2036
Stary 11.03.2011, 14:40
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Za to z tego co ja pamiętam, to ponoć jakiś piłkarz Arki został lekko poturbowany. A nawet to wybieganie na murawę jest zabronione, tak samo jak rzucanie rac (i nie ważne czy mecz trwa czy już nie)


crazykaro wszystko ładnie, tylko Legia złożyła odwołanie do PZPNu, a Wisła z tego co mi tu podałeś- nie. Odwołanie do komisji ligi w wypadku Legii też nic nie dało. Nie wyczerpaliście jak widać procedur.


rafalek z tego co kojarzę, to kara owszem była- nawet 4 mecze bez udziału publiczności- tylko potem po odwołaniu tą karę zmienili.

A teraz muszę spadać, a takim ludziom jak crazykaro to trochę współczuje podejścia do życia- Gówno Prawda było by zadowolone ze swojej misji. Cel osiągnięty.
Ponoć został poturbowany.Nikt niczego nie udowodnił, więc wybacz, ale za spekulacje to nawet Komisja Ligi nie może wlepiać kar. A przerwanie meczu jest jednak większym wykroczeniem niż wbiegnięcie na murawę na ostatnim meczu sezonu.

rafalek Legia odwołała się jeszcze do Związkowego Trybunału Piłkarskiego przy PZPN, więc do innej instytucji niż Komisja Ligi
Ostatnio edytowane przez rabi86 : 11.03.2011 o godz. 14:43.
Odpowiedz cytując