Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2035
Stary 11.03.2011, 14:38
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post


crazykaro wszystko ładnie, tylko Legia złożyła odwołanie do PZPNu, a Wisła z tego co mi tu podałeś- nie. Odwołanie do komisji ligi w wypadku Legii też nic nie dało. Nie wyczerpaliście jak widać procedur.
wisla.krakow.pl napisał(a):
Klub złożył odwołanie od tej decyzji, jednak na czwartkowym posiedzeniu Komisja postanowiła, że kara nie zostanie uchylona.
No to jak...chyba jednak się odwoływaliśmy?
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując