ToTylkoJa napisał(a):

crazykaro wszystko ładnie, tylko Legia złożyła odwołanie do PZPNu, a Wisła z tego co mi tu podałeś- nie. Odwołanie do komisji ligi w wypadku Legii też nic nie dało. Nie wyczerpaliście jak widać procedur.
|
wisla.krakow.pl napisał(a):
|
Klub złożył odwołanie od tej decyzji, jednak na czwartkowym posiedzeniu Komisja postanowiła, że kara nie zostanie uchylona.
|
No to jak...chyba jednak się odwoływaliśmy?