Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2034
Stary 11.03.2011, 14:35
rabi86 napisał(a):Wyświetl post
O ile dobrze pamiętam to wbiegli po meczu i tegoż meczu nie przerwali.
Za to z tego co ja pamiętam, to ponoć jakiś piłkarz Arki został lekko poturbowany. A nawet to wybieganie na murawę jest zabronione, tak samo jak rzucanie rac (i nie ważne czy mecz trwa czy już nie)


crazykaro wszystko ładnie, tylko Legia złożyła odwołanie do PZPNu, a Wisła z tego co mi tu podałeś- nie. Odwołanie do komisji ligi w wypadku Legii też nic nie dało. Nie wyczerpaliście jak widać procedur.


rafalek z tego co kojarzę, to kara owszem była- nawet 4 mecze bez udziału publiczności- tylko potem po odwołaniu tą karę zmienili.

A teraz muszę spadać, a takim ludziom jak crazykaro to trochę współczuje podejścia do życia- Gówno Prawda było by zadowolone ze swojej misji. Cel osiągnięty.
Odpowiedz cytując