Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2033
Stary 11.03.2011, 14:32
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Po meczu Wisła Arka też dostaliście, tak? Przypomnisz jaką karę? I może odniesiesz się do winy GKSu i Legii? Czemu GKSowi nie zamkneli trybuny ci z komisji ligi? Wyjmij najpierw tą belkę z własnego oka, dopiero wtedy u innych dostrzegaj drzazgę.

Kara była - trybuna E zamknięta na 3 mecze...
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując