ToTylkoJa napisał(a):

|
Po meczu Wisła Arka też dostaliście, tak? Przypomnisz jaką karę? I może odniesiesz się do winy GKSu i Legii? Czemu GKSowi nie zamkneli trybuny ci z komisji ligi? Wyjmij najpierw tą belkę z własnego oka, dopiero wtedy u innych dostrzegaj drzazgę.
|
Kara była - trybuna E zamknięta na 3 mecze...