|
Boli was prawda? Karabach, Levadia, mam wymieniać dalej? I co, kupiliśmy Meliksona i awansujemy do Ligi Mistrzów?!
Bardzo dobrze, że Maskant - za przeproszeniem - nie pie*doli, tylko mówi jak jest.
I mam nadzieje, że te słowa oznaczają też, że w letnim okienku zostaną dokonane transfery które pozwolą nam awansować do Ligi Mistrzów czy Ligi Europy.
|