Wyświetl pojedynczy post
Nosalka
Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3422
Stary 11.03.2011, 14:32
Boli was prawda? Karabach, Levadia, mam wymieniać dalej? I co, kupiliśmy Meliksona i awansujemy do Ligi Mistrzów?!
Bardzo dobrze, że Maskant - za przeproszeniem - nie pie*doli, tylko mówi jak jest.

I mam nadzieje, że te słowa oznaczają też, że w letnim okienku zostaną dokonane transfery które pozwolą nam awansować do Ligi Mistrzów czy Ligi Europy.
Odpowiedz cytując