ToTylkoJa napisał(a):

Widocznie GKS jest pupilkiem komisji ligi
Może przypomnisz, jaką karę miała Wisła po pamiętnym meczu Wisła Arka(wybiegnięcie kibiców na murawę)?
|
TO ci przypomnę cos takiego
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...bez_trybuny_D/
Sytuacja baaaardzo podobna
kara dokładnie 2 razy surowsza i to jeszcze z zamknięciem trybuny na derby!!