Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2031
Stary 11.03.2011, 14:31
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Widocznie GKS jest pupilkiem komisji ligi

Może przypomnisz, jaką karę miała Wisła po pamiętnym meczu Wisła Arka(wybiegnięcie kibiców na murawę)?
TO ci przypomnę cos takiego
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...bez_trybuny_D/
Sytuacja baaaardzo podobna

kara dokładnie 2 razy surowsza i to jeszcze z zamknięciem trybuny na derby!!
Odpowiedz cytując