Wyświetl pojedynczy post
rabi86
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2006
Skąd: Red Prądnik

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2030
Stary 11.03.2011, 14:31
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Po meczu Wisła Arka też dostaliście, tak? Przypomnisz jaką karę? I może odniesiesz się do winy GKSu i Legii? Czemu GKSowi nie zamkneli trybuny ci z komisji ligi? Wyjmij najpierw tą belkę z własnego oka, dopiero wtedy u innych dostrzegaj drzazgę.
O ile dobrze pamiętam to wbiegli po meczu i tegoż meczu nie przerwali.

A co do GKS to racja. Ale takie nagłe zmienianie kary na pare godzin przed meczem nie jest raczej czymś normalnym i nic dziwnego, że niektórych może to zdziwić
Ostatnio edytowane przez rabi86 : 11.03.2011 o godz. 14:33.
Odpowiedz cytując