ToTylkoJa napisał(a):

|
Po meczu Wisła Arka też dostaliście, tak? Przypomnisz jaką karę? I może odniesiesz się do winy GKSu i Legii? Czemu GKSowi nie zamkneli trybuny ci z komisji ligi? Wyjmij najpierw tą belkę z własnego oka, dopiero wtedy u innych dostrzegaj drzazgę.
|
O ile dobrze pamiętam to wbiegli po meczu i tegoż meczu nie przerwali.
A co do GKS to racja. Ale takie nagłe zmienianie kary na pare godzin przed meczem nie jest raczej czymś normalnym i nic dziwnego, że niektórych może to zdziwić