Wyświetl pojedynczy post
famul
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków P.N.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#717
Stary 11.03.2011, 14:30
mic napisał(a):Wyświetl post
podbijam, warto ?
tak grywał ja mam kinecta od kilku miechów całkiem spoko jest , wiele więcej frajdy jak na wii , przynajmniej wg mnie , mam tylko 2 gry bo jak na razie nie ma żadnego ciekawego tytułu . Polecam grę sportowa nie pamiętam tytułu ale jest całkiem spoko - bieg przez płotki (rzut oszczepem , pin pong , i siatkówka plażowa) jest ogrom śmiechu i zabawy przy tym , a po skończonej grze można oglądnąć filmik jak się wyglądało biegnąc lub robiąc jakieś ruchy czasem wygląda to komicznie polecam
Odpowiedz cytując