mic napisał(a):

tak grywał

ja mam kinecta od kilku miechów całkiem spoko jest , wiele więcej frajdy jak na wii

, przynajmniej wg mnie , mam tylko 2 gry bo jak na razie nie ma żadnego ciekawego tytułu . Polecam grę sportowa nie pamiętam tytułu ale jest całkiem spoko - bieg przez płotki

(rzut oszczepem , pin pong , i siatkówka plażowa) jest ogrom śmiechu i zabawy przy tym , a po skończonej grze można oglądnąć filmik jak się wyglądało biegnąc lub robiąc jakieś ruchy czasem wygląda to komicznie polecam
