|
Rios chłopak ma ponad przeciętną technikę i mocno stoi na nogach to jego największe zalety.
To co on momentami wyprawiał na boisku mogło wprawić trenera w nerwice. Chłopak robi sobie ruletkę na własnej połowie, traci piłkę i jeszcze nie goni za przeciwnikiem. On musi grać dla drużny a nie pod siebie to nie są jakiejś indywidualne zawody. Jeśli nie będzie grał dla drużny i grał z założeniem ja tu tylko na chwile to nie widzę sensu aby dawać mu szans. Jego pozycja w drużynie jest na tyle słaba że powinien przede wszystkim skupić się na tym aby przy każdej możliwej pokazywać że chce przydać się tej drużynie. Wierzę, że dostanie jeszcze szanse i będzie grał z pianą na zębach.
Zapomniałem jeszcze dodać że jego pierwsze kroki są tak wolne że na skrzydle to ja dla niego miejsca nie widzę.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 11.03.2011 o godz. 14:36.
|