Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.03.2011, 14:24
regan napisał(a):Wyświetl post
Faktycznie straszne rzeczy się na polskich stadionach dzieją... leje sie krew, giną ludzie, grupy chamów rabuje i opluwa dzieci i kobiety... Strach jak najgorszch horrorach

Pomyśl czasem co piszszesz... piszesz o ludziach którzy na mecze nie chodzą bo mają to w dupie... Tumacze to już 8 post a ty dalej swoje...
Ty to tłumaczysz podpierając się jakimiś dziwnymi argumentami jak rozlew krwi czy zabójstwa. Dla ciebie jeżeli nikt sie nie bije ani nie zabija to wszystko jest ok i pełna kultura, co nie?
Odpowiedz cytując