Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.03.2011, 14:22
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Nie odwracaj kota ogonem. Tu nie chodzi o same przekleństwa ale o ogólne zachowanie kibiców na stadionie a dokładnie wąskiej grupy "kibiców". Od początku tej rundy nie było kolejki w której by się coś nie wydarzyło na trybunach. Ludzie nie przychodzą na mecze ob się boją albo nie chcą mieć do czynienia z grupą chamów która podpita zaczyna śpiewać na cały autobus czy tramwaj kto jest kur.. albo kto wygra mecz.
Faktycznie straszne rzeczy się na polskich stadionach dzieją... leje sie krew, giną ludzie, grupa chamów rabuje i opluwa dzieci i kobiety... Strach jak najgorszch horrorach

Pomyśl czasem co piszszesz... piszesz o ludziach którzy na mecze nie chodzą bo mają to w dupie... Tumacze to już 8 post a ty dalej swoje...
Ostatnio edytowane przez regan : 11.03.2011 o godz. 14:27.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując