grogoriogreg napisał(a):

myślę, że innym chodziło głównie o to, że Małek jest tak beznadziejny, że myli się bez względu na to kto gra (przynajmniej ja tak uważam)
szanse na to, że nam przeszkodzi mamy więc takie same jak na to, że da nam jakiegoś karniaka ;D
|
Może i tak, ale jaką masz gwarancję, że jutro karnego da akurat nam?
PS: @rafalek: karny to byl przykład
