Wyświetl pojedynczy post
Speedy
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3420
Stary 11.03.2011, 14:15
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Wystarczyłoby gdyby powiedział "będziemy walczyć!".
Walczymy o mistrzostwo, tak? Mówią o tym plakaty, reklamy, piłkarze, działacze, trener itp. Po kiego grzyba mącić piłkarzom czy kibicom w głowach LM..
Będziemy mistrzem, będziemy walczyć o LM, tak? Wtedy zapewne pojawią się odpowiednie wypowiedzi.

Dla mnie naturalna kolej rzeczy. Nie bujamy w obłokach, twardo stąpamy po ziemi, bierzemy sie do pracy i realizujemy głowny cel - mistrzostwo.
Cel osiągniety? Wyznaczamy nowy - LM, i dążymy do jego realizacji.
Odpowiedz cytując