Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3417
Stary 11.03.2011, 13:55
Cytat:
Czy Wisła może tym składem awansować do Ligi Mistrzów? Raczej nie - szczerze przyznaje Holender.
Tak naprawdę, i tak nie wiemy co dokładnie powiedział trener bo niektórzy dzienniakarze potrafią tak tłumaczyć angielski że zmieniają nawet sens ogólny wypowiedzi.

Jeśli tak powiedzial to nie widzę w tym żadnej sensacji, gdyby powiedział słowa: Tak mam już skład na LM to mógłby uznać go za nie normalnego. Proponowałbym czasami obejrzeć sobie mecz drużny typu Kopenhaga Basel, i uzyskacie odpowiedz ile nam brakuję do takich teamów.

Nie widzę sensu chwytać trenera za słowa które i tak są prawdziwe.
Odpowiedz cytując