|
W końcu ktoś zaczął mówić konkretnie i na temat,bez podlizywania się prezesowi i kibicom. Trzeźwo myślący trener przez którego przemawia uczciwość był nam potrzebny jak deszcz na pustyni. Ciekawe jak długo utrzyma się Holender po tej wypowiedzi. To tez jest w sumie moment badania zmian jakie zaszły w klubie wraz z przyjściem Tulipanów. Nie trudno zgadnąć,że po takich słowach zaraz życzliwi będą szeptali Cupiałowi "aby zwolnił dziada, bo nie dość,że kasy na transfery tyle wydał to jeszcze mówi,że to mało i LM nie będzie, no jak tak można". Ciekawe jakie będą reakcje na te słowa,co by nie mówić prawdy, gorzkiej dodajmy.Ostatnio takim gościem u nas był Petrescu,ale Cupiał nie był na to gotowy, pytanie czy jest teraz?
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|