FraMat napisał(a):

|
Nie podobał sie wam bajokpisarz Licka, złotousty Engel, "liga będzie ciekawsza" Skorża, a kiedy pojawiają się trenerzy typu Petrescu, który mówił jaka duża jeszcze praca jest do wykonania i Maaskant, który patrzy realnie na możliwości tego składu na tym poziomie zgrania, umiejętności i opanowania taktyki, to też źle?
|
Najwyraźniej...
Żeby mieć szansę na awans do LM musimy:
Mieć 2 napastników z prawdziwego zdarzenia.
Wzmocnić blok obronny. Liczyć na to, ze środek odpali, a jeśli nie, dokupić dobrego środkowego obrońcę. Pozyskać 2 wartościowych bocznych obrońców.
Pozyskać zawodnika, który będzie mógł być alternatywą dla Kirma lub Małego. Nie wierzę, że kupimy takich 2.
Pozyskać zawodnika, który mógłby być alternatywą dla Sivakova lub Jiraska.
Potrzebujemy minimalnie 4-5 piłkarzy, którzy w dodatku muszą odpalić, żeby myśleć o awansie do LM, przy korzystnym losowaniu.
Takie są realia. Mnie bardzo cieszy to, że trener również zdaje sobie z tego sprawę.