|
Nie podobał sie wam bajokpisarz Licka, złotousty Engel, "liga będzie ciekawsza" Skorża, a kiedy pojawiają się trenerzy typu Petrescu, który mówił jaka duża jeszcze praca jest do wykonania i Maaskant, który patrzy realnie na możliwości tego składu na tym poziomie zgrania, umiejętności i opanowania taktyki, to też źle?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|