grzechu1991 napisał(a):

Czy Wisła może tym składem awansować do Ligi Mistrzów? Raczej nie - szczerze przyznaje Holender.
Chłopie, po co trener ma nas okłamywać i pompować balonik? Z taką obroną to my sobie możemy. Trener dał jasny sygnał, że drużynę trzeba dalej wzmacniać.
Tak Maciuś mówił, że do LM wejdziemy, a skończyliśmy na Levadii.
|
Dodam jeszcze od siebie, że oczywiste jest to, że Maaskant liczy na wzmocnienia i, że je dostanie, ale nawet one niczego nam nie zapewnią... bo po prostu nie wiadomo czy wszyscy kolejni piłkarze odpalą i przede wszystkim, jeśli nawet, to jak szybko.
Drużyna jest ciągle w przebudowie i będzie nadal, bo latem prawdopodobnie czeka nas kolejna rewolucja kadrowa, biorąc pod uwagę fakt ilu zawodnikom kończy się wypożyczenie oraz to, że chcielibyśmy się (my kibice) pozbyć dodatkowo 2-3 z dłuższymi kontraktami, jeśli nie odpalą do końca sezonu.