Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3411
Stary 11.03.2011, 13:32
grzechu1991 napisał(a):Wyświetl post
Czy Wisła może tym składem awansować do Ligi Mistrzów? Raczej nie - szczerze przyznaje Holender.
Chłopie, po co trener ma nas okłamywać i pompować balonik? Z taką obroną to my sobie możemy. Trener dał jasny sygnał, że drużynę trzeba dalej wzmacniać.
Tak Maciuś mówił, że do LM wejdziemy, a skończyliśmy na Levadii.
Dodam jeszcze od siebie, że oczywiste jest to, że Maaskant liczy na wzmocnienia i, że je dostanie, ale nawet one niczego nam nie zapewnią... bo po prostu nie wiadomo czy wszyscy kolejni piłkarze odpalą i przede wszystkim, jeśli nawet, to jak szybko.

Drużyna jest ciągle w przebudowie i będzie nadal, bo latem prawdopodobnie czeka nas kolejna rewolucja kadrowa, biorąc pod uwagę fakt ilu zawodnikom kończy się wypożyczenie oraz to, że chcielibyśmy się (my kibice) pozbyć dodatkowo 2-3 z dłuższymi kontraktami, jeśli nie odpalą do końca sezonu.
Odpowiedz cytując