|
Czy Wisła może tym składem awansować do Ligi Mistrzów? Raczej nie - szczerze przyznaje Holender.
Chłopie, po co trener ma nas okłamywać i pompować balonik? Z taką obroną to my sobie możemy. Trener dał jasny sygnał, że drużynę trzeba dalej wzmacniać.
Tak Maciuś mówił, że do LM wejdziemy, a skończyliśmy na Levadii.
|