Wyświetl pojedynczy post
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3410
Stary 11.03.2011, 13:19
Czy Wisła może tym składem awansować do Ligi Mistrzów? Raczej nie - szczerze przyznaje Holender.
Chłopie, po co trener ma nas okłamywać i pompować balonik? Z taką obroną to my sobie możemy. Trener dał jasny sygnał, że drużynę trzeba dalej wzmacniać.
Tak Maciuś mówił, że do LM wejdziemy, a skończyliśmy na Levadii.
Odpowiedz cytując