|
Dla mnie to normalne. W ten sposób trener pokazuje, że sprowadzenie Meliksona, Genkova i innych nie odmieni nagle drużyny i nie zaczniemy grać jak Barcelona. Potrzeba dalszych wzmocnień i zmian. Ja tylko przypominam, że od kilkunastu lat żadna polska drużyna tam nie grała. Ten sezon nie wskazuje, że będzie inaczej. Moim zdaniem sukcesem będzie faza grupowa LE.
|