aNouc napisał(a):

urywki z niby wywiadu Maskaanta z PS-em.
Jakoś mi to podchodzi pod ściemę a nie wywiad, chyba że na prawdę ma takie podejście i z góry zakłada że Lech się już nie będzie liczył o LM można zapomnieć. Jeśli tak to już pierwsze zdanie o nieliczących się Lechu mocno rozbawia. Pominę brak wiary w LM.
|
Jaki brak wiary? Czysty obiektywizm. Ty wierzysz, że z takim składem mamy na to szansę

Dobrze, że trener mówi to co myśli. Pokazuje w ten sposób, że drużynę dalej trzeba wzmacniać.