Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3407
Stary 11.03.2011, 13:09
aNouc napisał(a):Wyświetl post
urywki z niby wywiadu Maskaanta z PS-em.
Jakoś mi to podchodzi pod ściemę a nie wywiad, chyba że na prawdę ma takie podejście i z góry zakłada że Lech się już nie będzie liczył o LM można zapomnieć. Jeśli tak to już pierwsze zdanie o nieliczących się Lechu mocno rozbawia. Pominę brak wiary w LM.
Jaki brak wiary? Czysty obiektywizm. Ty wierzysz, że z takim składem mamy na to szansę Dobrze, że trener mówi to co myśli. Pokazuje w ten sposób, że drużynę dalej trzeba wzmacniać.
Odpowiedz cytując