AYALA napisał(a):

|
a może Riosa przekwalifikowac na defensywnego pomocnika ? Mauro jak przychodził do Wisełki 10 lat temu to też był jak pamiętam napastnikiem ale Heniu go potem przesunął na środek pomocy.Problem w tym że cena za Riosa żeby go wykupic jest strasznie wysoka (1,3 mln €) i nie sądze żeby Klub zdecydował sie tyle zapłacic po sezonie.
|
Wpadłem na to już wcześniej

ale to mogłoby serio wypalić
