Wyświetl pojedynczy post
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1262
Stary 11.03.2011, 12:39
a_r_e_n_a napisał(a):Wyświetl post
Dziwie się i to bardzo - jego głupocie. Trener zna powód dla którego on nie gra i sam zawodnik też. Przez pół roku chyba zdarzył pogadać o tym z Robertem - wbrew temu co sam opowiada w gazetach. NIEMOŻLIWE jest by przez tak długi okres czasu nie doszło do konkretnej konfrontacji, chyba że sam zawodnik omija temat i woli się żalić w gazetach. Genkow walnął wiele bramek z ligach silniejsze niż polska, a w dodatku nie jest wypożyczony. On pokazał, że potrafi grać, teraz tylko musi się odnaleźć. Co innego Rios, który nigdy nie był "orłem" i przyjechał do nas coś osiągnąć. Po co papla o złej atmosferze, grupach, machaniu łapami itd.? Wyobrażasz sobie nastroje kolegów z szatni, którzy przeczytali ten wywiad? Szczerze mówiąc to trochę obrobił im dupe.
ja chlopaka po czesci rozumiem jest mlody mial pewnie wieksze ambicje niz siedzenie w polskiej lidze na lawie ,ale zgadzam sie co do pierdzielenia w mediach o sytuacjii w szatni , jak jest problem to powinien zostac rozwiazany miedzy pilkarzami a nie wyciagnay do mediow
.....
Odpowiedz cytując