|
W tamtym sezonie Małek sędziował nam z Zagłębiem (1-0), Arką (0-1) i Amicą (0-0). Czy w którymś z tych spotkań nas przekręcił? Nie wydaje mi się. W tym 1-0 z Arką i 1-2 z Jagą. Większych kontrowersji sobie nie przypominam. Sędzią jest bez wątpienia słabym, ale szukanie jakiś teorii, że będzie sędziował przeciwko Wiśle jest śmieszne.
|