cortezz napisał(a):

Po pierwsze Twoje klepanie na forum tego nie zmieni, wiec dlatego prosze o zamkniecie tego tematu.
Po drugie zgadzam sie po czesci z ałtoretytami, ze to wina Kaczynskiego i PIS poniewaz gdyby nie namiesali w głowach Tobie podobnym nie musielibysmy sluchac o tym jacy to porzadni ludzie ( Kaczynski i PIS). Nie zastanawiales sie nigdy nad stwierdzeniem ze kazda akcja rodzi reakcje? Gdybys powiedzial ze PO zle rzadzi itd zgodzilbym sie z Toba w calej rozciaglosci, ale kiedy slysze o Kaczynskim w samych superlatywach to mi sie scyzoryk w kieszeni otwiera...
Pomysl czasem ze Twoje dzialanie pozwala Tuskom robic swoje przekrety, poniewaz jak sie czyta o wspanialomyslnosci Kaczynskiego to krew sie w czlowieku gotuje i nikt Ci nie przyzna racji nawet w tematach oczywistych. Zbastuj troche koles bo jak widze nie udzielasz sie na tym forum w iinych tematach a tutaj chcesz byc wszechwiedzacym królem... Czytajac Twoje wypowiedzi na tematy kibicowskie ludzie mogli Cie juz blizej poznac i pojechali po Tobie jak po burej kobyle 
|
Krew ci się gotuje? Sprecyzuj dlaczego, konkretnie co ci nie pasuje. Bo moze na sam dźwięk nazwiska ci się gotuje, a to już sprawa do rozpoznania dla specjalisty. Kaczyński od ponad trzech lat nie rządzi, a rzadził przez niecałe dwa. Przyszedł po ciebie o 6 rano? Stałes tam gdzie zomo czy co ci sie nie podoba, oczekuję konkretów.
Ktoś kto mi nie przyzna racji w temacie oczywistym, bo nie lubi Kaczyńskiego jest kretynem. Bo oszukuje samego siebie. Niestety takich jest wielu, patrz świętujący wczoraj urodziny Norisa, Dlatego w Polsce jest taki burdel. Jak moze droga której wybudowanie kosztowało 200 000 000 za kilometr dwa miesiące po otwarciu nadawać sie do remontu. Nie ma winnych? Czy winny znów Kaczyński.
"Jechać jak po burej kobyle" trzeba wtedy kiedy nie ma się nic mądrego do powiedzenia i kilku takich desperatów się moze znalazło. Choć nie zapadło mi to w pamięć.
cortezz napisał(a):

|
A ten dalej swoje... płaci Ci ktos za te wszystkie rewelacje? Chcesz podyskutowac o polityce idz na forum o takiej tematyce... a jak narazie to wprowadziles tutaj haos i wielka klotnie poprzez swoja postawe..
|
A tobie za heroiczną obronę skompromitowanego cudaka kto płaci? Masz taką wewnętrzną potrzebę? Czy nie potrafisz się przyznać ze Cie rudy wydymał jak wszystkich którzy na niego głosowali. No moze poza Rychem. Im szybciej to do Ciebie i innych zakochanych dotrze tym większa szansa ze Polska nie będzie 40 milionowym krajem konsumentów których na nic nie stać bo wszystko jest najdroższe na świecie.
Marszałek napisał(a):

|
Z PiS jest o tyle po drodze,że zdefiniowało celnie problem i stara się go rozwiązać. Mianowicie chodzi o budowę świadomości narodowej Polaków oraz aby istotne elementy państwa były silne i niezależne. I to jest dobre. Tylko,że zanim do tego dojdzie,to dobiją gospodarkę na amen tymi swoimi socjalistycznymi pomysłami. Tak źle i tak niedobrze. Jednak gdyby zrealizował się plan budowy świadomości narodowej, politycznej Polaków, to nie ma żadnej wątpliwości,że społeczeństwo z czasem zepchnęłoby w nicość polityczną wszystkie obecne partie.
|
Racja jak naród pojmie że każda władza to tylko wynajęci na jakiś czas zarządcy NASZEGO WSPÓLNEGO POLSKIEGO DOBRA. Wtedy będzie bardziej krytyczny i nie pozwoli na przekręty czy złodziejska prywatyzację. A każdego który wyciągnie łapę po wspólne pieniądze będzie chciał zobaczyć za kratami. A tak to wytłumaczenie jest proste. Wszyscy kradna, nie ja to ktoś inny itd. Z tym chciał walczyć Kaczyński definiując problem jako walkę z "układem". Którego to układu nikt dziwnie nie dostrzega.
Masz racje że PiS to nie ideał i w ustabilizowanej sytuacji pewnie by nie wytrzymał konkurencji, ale na dzisiaj jest wybór PiS albo reszta. Reszta która wymienia się przy korycie od 22 lat albo jeszcze dłużej, a efekty widać na każdym kroku. Chyba ze stanie sie cud i w wyborach pojawi sie nowa siła której celem głównym nie będzie nachapanie sie przez jedna kadencję.