Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#980
Stary 11.03.2011, 11:16
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
No nie wiem mic. Z tego co pam,ietam FC musiały sie do czwartku najdalej rozliczyć z tych biletów.
Nie wiem jak tam wyglada to od strony FC, ale pare razy sie juz tak zdarzalo, ze niby biletow na G (D) nie ma, a tu nagle w dniu meczu pojawia sie pareset.
Odpowiedz cytując