Pan Jotka napisał(a):

|
No nie wiem mic. Z tego co pam,ietam FC musiały sie do czwartku najdalej rozliczyć z tych biletów.
|
Nie wiem jak tam wyglada to od strony FC, ale pare razy sie juz tak zdarzalo, ze niby biletow na G (D) nie ma, a tu nagle w dniu meczu pojawia sie pareset.