wujekWojtek napisał(a):

Nawet jakby boss sprzedał Wisłę, czego raczej nie zrobi, to Wisła sama na siebie zarabia. Nie wiem dokładnie jaki jest budżet ale z wywiadów prezesa, prezesów wynika, że od paru lat firma jest na plusie.
Bardziej mnie zastanawia, czy zysk wygenerowany przez klub idzie na inwestycje, czy część idzie na inwestycje, a część do kieszeni Cupiała. Wydaje mi się, że to pierwsze, ale jeśli tak to jaka jest jego rola aktualnie? Dobiera skład Rady Nadzorczej, Wybiera Prezesa i ma decydujący głos w klubie, plus darmowe bilety na mecze? ;D
|
jak coś to budżet w najlepszych latach ledwo się dopinał, a zresztą było głośno o przeszacowaniu budżetu, bo odpadliśmy z pucharów, graliśmy cały czas poza R22 i straciliśmy strategicznego sponsora !! - więc prawie każdy powinien wiedzieć, że przez co najmniej kilka lat Wisła była na minusie
i Cupiał jeszcze ma darmowe kiełbaski i whiski !! skandal jak on może tak wykorzystywać WISŁĘ

!!! ;-)
naprawdę zastanów się co piszesz, żenua