|
idąc tym tokiem rozumowania to piłkarzom na boisku też trzeba zakazać przeklinać. Przecież w tv widać i słychać w transmisjach jak piłkarze bluzgają. A to przecież może zniechęcić ludzi do oglądania ligi.Tak piszesz, że jakiś tam profesor będzie jeździł na zachód na mecze bo tam kultura i nie ma wyzwisk? W jakiej lidze niby jest tak kulturalnie? To w Bundeslidze np mecz St. Pauli- Hamburger SV jest spokój? W Holandii np mecze Feyenoord- Ajax jest spokój Zapewniam Cię, że ilość wyzwisk i jak to nie którzy mówią antysemickich haseł jest nieporównywalnie większa niż na naszych derbach. I tak mogę dalej wymieniać Włochy, Anglię itp. Wszędzie gdzie są emocję będą i przekleństwa. Chcesz kultury i wysokich obyczajów to zapraszam do filharmonii czy opery.
|