|
Senior Member
Offline
|
#9757

11.03.2011, 07:21
|
Cytat:
|
Czasem z nimi rozmawiam i żałuję, że nie jest tak jak w Wiśle, gdzie byli gracze dostają wejściówki na mecze. Przy Reymonta rozumieją, że trzeba z takimi ludźmi współpracować. Są przecież częścią tego klubu, jego historią. W Widzewie te sprawy zupełnie nie są poukładane. Wisła zatrudnia swoich graczy - są tu m.in.: Tomek Kulawik, Jacek Matyja, Kaziu Moskal czy Kazimierz Kmiecik
|
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,106..._i_wislak.html
|
|