|
Nawet jakby boss sprzedał Wisłę, czego raczej nie zrobi, to Wisła sama na siebie zarabia. Nie wiem dokładnie jaki jest budżet ale z wywiadów prezesa, prezesów wynika, że od paru lat firma jest na plusie.
Bardziej mnie zastanawia, czy zysk wygenerowany przez klub idzie na inwestycje, czy część idzie na inwestycje, a część do kieszeni Cupiała. Wydaje mi się, że to pierwsze, ale jeśli tak to jaka jest jego rola aktualnie? Dobiera skład Rady Nadzorczej, Wybiera Prezesa i ma decydujący głos w klubie, plus darmowe bilety na mecze? ;D
|