|
Zaraz się okaże, że Rios zawalił mecz z Podbeskidzie....Rozwiązał mu się but, więc go wiązał proste. Jeżeli już szukasz dziwnych teorii to powiedz czemu nie został wpuszczony po przerwie za niewidocznego Żurawskiego. Co on miał przez te 5 min zrobić ?
|